czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
Bezpieczeństwo użytkowników MSS „Świtezianka”
2013-09-04

Po blisko 11-letnim okresie funkcjonowania Sali, generalnego remontu wymaga wejście główne do „Świtezianki”. W okresie jesienno-zimowo-wiosennym, założone dotychczasowe płytki posadzkowe, przestały spełniać swoją rolę. Po tak długim okresie użytkowania – popękały, odparzały się. Nie zapewniały przede wszystkim bezpiecznego wejścia do obiektu w wyżej wymienionym okresie – z uwagi na ich śliskość.

W związku z powyższym, dla bezpieczeństwa użytkowników Sali – z początkiem września rozpoczęły się prace remontowe, polegające na zerwaniu starych płytek, przygotowaniu podłoża nowej nawierzchni oraz założeniu nowych płytek (o bardzo dobrym stopniu ścieralności, mrozoodpornych i najwyższym stopniu odporności na śliskość).
Prace, które z uwagi na terminarze budowlane firm – rozpoczęły się z początkiem września – planuje się zakończyć w połowie bieżącego miesiąca.
 
Prowadzone prace remonotwe nie zakłócają użytkownikom sali wejścia do obiektu (obecnie wejście boczne), a wszelkiego rodzaju zajęcia odbywają się bez utrudnień.

 GALERIA: Remont podestu i stopni


<- powrót
Copyright © MIEJSKA SALA SPORTOWA ŚWITEZIANKA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 liczba odwiedzin: 374021      online: 2