SALA   
CENNIK   
OFERTA   
KONTAKT   
 Mateusz Stasik ze Starkowa wygrał w VI Turnieju Tenisa Stołowego2017-11-20  

W rozegranym 18 listopada 2017 VI Turnieju Tenisowym w ramach GRAND PRIX Powiatu Wolsztyńskiego - zwyciężył Mateusz Stasik ze Starkowa. Impreza zgromadziła w tym ostatnim turnieju, tych zawodników i zawodniczki, którzy liczyli na poprawę swoich wyników oraz zajęcie lepszego końcowego miejsca w cyklu GRAND PRIX. Poniżej rezultaty finałowych spotkań:

Miejsca I-VI

- Mateusz Stasik - Artur Kasiński 3:0

- Mateusz Stasik - Piotr Jakubowski 3:1

- Mateusz Stasik - Tomasz Skrzypczak 2:3

- Mateusz Stasik - Andrzej Floryszczak 3:0

- Mateusz Stasik - Witold Glapa 3:2

- Artur Kasiński - Piotr Jakubowski 0:3

- Artur Kasiński - Tomasz Skrzypczak 0:3

- Artur Kasiński - Andrzej Floryszczak 3:2

- Artur Kasiński - Witold Glapa 1:3

- Piotr Jakubowski - Tomasz Skrzypczak 3:1

- Piotr Jakubowski - Andrzej Floryszczak 3:0

- Piotr Jakubowski - Witold Glapa 3:0

- Tomasz Skrzypczak - Andrzej Floryszczak 3:2

- Tomasz Skrzypczak - Witold Glapa 3:0

- Andrzej Floryszczak - Witold Glapa 3:1

Pojedynki o miejsca VII-XII

- Jan Nowak - Sebastian Ławecki 3:0

- Jan Nowak - Emanuel Skrzypczak 1:3

- Jan Nowak - Bogusław Dziobek 3:1

- Jan Nowak - Miłosz Firlej 1:3

- Jan Nowak - Kacper Bójko 3:0

- Sebastian Ławecki - Emanuel Skrzypczak 1:3

- Sebastian Ławecki - Bogusław Dziobek 0:3

- Sebastian Ławecki - Miłosz Firlej 1:3

- Sebastian Ławecki - Kacper Bójko 0:3

- Emanuel Skrzypczak - Bogusław Dziobek 3:0

- Emanuel Skrzypczak - Miłosz Firlej 2:3

- Emanuel Skrzypczak - Kacper Bójko 3:0

- Bogusław Dziobek - Miłosz Firlej 0:3

- Bogusław Dziobek - Kacper Bójko 3:0

- Miłosz Firlej - Kacper Bójko 3:0

Pojedynki o miejsca XIII-XVI

- Majer Julia - Majer Gabrysia 0:3

- Majer Julia - Andrzejewska Maja 1:3

- Majer Julia - Adam Emilia 1:3

- Majer Gabrysia - Andrzejewska Maja 0:3

- Majer Gabrysia - Adam Emilia 0:3

- Andrzejewska Maja - Adam Emilia 3:2

Punkty w VI turnieju zdobywali:

I miejsce - Mateusz Stasik (50 pkt)

II miejsce - Piotr Jakubowski (45 pkt)

III miejsce - Tomasz Skrzypczak (42 pkt)

IV miejsce - Andrzej Floryszczak (40 pkt)

V miejsce - Witold Glapa (38 pkt)

VI miejsce - Artur Kasiński (36 pkt)

VII miejsce - Miłosz Firlej (34 pkt)

VIII miejsce - Emanuel Skrzypczak (32 pkt)

IX miejsce - Jan Nowak (31 pkt)

X miejsce - Bogusław Dziobek (30 pkt)

XI miejsce - Kacper Bójko (29 pkt)

XII miejsce - Sebastian Ławecki (28 pkt)

XIII miejsce - Maja Andrzejewska (27 pkt)

XIV miejsce - Emilia Adam (26 pkt)

XV miejsce - Gabrysia Majer (25 pkt)

XVI miejsce - Julia Majer (24 pkt)

 



redaktor: Monika Raczkowiak  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 351353      online: 1
Copyright © MIEJSKA SALA SPORTOWA ŚWITEZIANKA. Wszelkie prawa zastrzeżone.