czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
Ekoolimpiada
2019-10-21
17 października br. w Sali Sportowej "Świtezianka" odbyła się EKOOLIMPIADA zorganizowana dla dzieci szkół podstawowych z powiatu wolsztyńskiego. Organizatorem był Związek Międzygminny "OBRA" w imieniu, którego działa p. K. Piasek. W Ekoolimpiadzie udział wzięło 16 szkół: Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Belęcinie, Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Chobienicach, Szkoła Podstawowa w Karpicku, Szkoła Podstawowa im. E. Tomińskiego w Buczu, Szkoła Podstawowa Nr 3 z oddziałami integracyjnymi Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego im. Michała Drzymały, Szkoła Podstawowa w Tuchorzy, Szkoła Podstawowa Nr 5 z oddziałami integracyjnymi w Wolsztynie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świętnie, Szkoła Podstawowa im. Powst. Wlkp. w Siedlcu, Szkoła Podstawowa Nr 1 z oddziałami dwujęzycznymi im. Powst. Wlkp. w Wolsztynie, Szkoła Podstawowa we Wroniawach, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Obrze, Szkoła Podstawowa im. Kopanickiej Drużyny Powstańców Wielkopolskich w Kopanicy, Zespół Szkół w Przemęcie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kębłowie.
Dzieci wzięły udział w kilku konkurencjach sprawnościowych oraz w konkurencji z zakresu wiedzy o segregacji odpadów. Atrakcji nie zabrakło również dla pań (opiekunów), które przy ogromnym dopingu swoich podopiecznych, wzięły również udział w konkurencji.
Zadanie wspierała młodzież wolsztyńskiego liceum oraz  pracownicy MSS "Świtezianka" pełniąc funkcje sędziów poszczególnych konkurencji.


GALERIA: Ekoolimpiada
<- powrót
Copyright © MIEJSKA SALA SPORTOWA ŚWITEZIANKA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 liczba odwiedzin: 748821      online: 1