czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
Pierwszy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn w programie 50+ zakończony
2017-03-19

W wyniku rywalizacji sportowej siatkarzy - 18 marca br. zawodnicy w kategorii Oldboys osiągnęli następujące rezultaty:

- KS Oldboys Wolsztyn - Oldboje Nowa Wieś 2:1

- Niespodzianka Powodowo - Towarzystwo Sportowe Oldboys Wolsztyn 2:0

- KS Oldboys Wolsztyn - Oldboys Start Starkowo 2:1

- Towarzystwo Sportowe Oldboys Wolsztyn - Oldboje Nowa Wieś 0:2

- Niespodzianka Powodowo - Oldboys Start Starkowo 2:0

Po zakończonym pierwszym turnieju (zimowym) prowadzi "Niespodzianka" Powodowo, 11 zdobytych punktów, w setach 8:1, a w klasyfikacji GRAND PRIX 6 zdobytych pkt. Drugie miejsce zajmują Oldboje z Nowej Wsi, 8 pkt w turnieju, w setach 6:4, w klasyfikacji GRAND PRIX 4 pkt. Trzecie miejsce Towarzystwo Sportowe Oldboys Wolsztyn, 5 pkt, w setach 4:5, w klasyfikacji GRAND PRIX 3 pkt. Czwarte miejsce Klub Sportowy Oldboys Wolsztyn, 5 pkt, w setach 5:6, w GRAND PRIX 2 pkt. Piąte miejsce Oldboys Start Starkowo, 1 zdobyty pkt, w setach 1:8, w GRAND PRIX 1 pkt.

Uprzejmie informujemy, że za wygranie turnieju przydzielanych jest 6 pkt do klasyfikacji GRAND PRIX, za kolejne miejsca 4, 3, 2, 1 pkt. Za wygranie meczu rezultatem 2:0 zwycięzca otrzymuje 3 pkt, pokonany 0 pkt. Za wygranie rezultatem 2:1 zwycięzca 2 pkt, pokonany 1 pkt.

Pośród grających zawodników w turnieju, wybrano tych, którzy wyróżnili się ponad przeciętną i tak:

- Adam Glapa, Andrzej Jęczmionka (Niespodzianka Powodowo), Janusz Frąckowiak, Ryszard Grabiec (Oldboje Nowa Wieś), Przemysław Koryciński, Andrzej Pawelski (Towarzystwo Sportowe Oldboys Wolsztyn), Józef Buśko, Kazimierz Bakies (KS Oldboys Wolsztyn), Waldemar Łukaszkiewicz, Bogusław Solnicki (Oldboys Start Starkowo).

Niestety!!!!! na kolejny turniej trzeba będzie poczekać do pażdziernika br.