czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
Podsumowanie rocznego cyklu rozgrywek tenisowych - GRAND PRIX
2017-11-20

W trwających od 19 lutego br. do 18 listopada br. zawodach w Tenisa Stołowego pn. "GRAND PRIX Powiatu Wolsztyńskiego" podsumowano tę imprezę. W poszczególnych turniejach zwyciężali:

I turniej - Rafał Wojciechowski (Leszno),

II turniej - Rafał Wojciechowski (Leszno),

III turniej - Rafał Wojciechowski (Leszno),

IV turniej - Tomasz Skrzypczak (Wijewo),

V turniej - Tomasz Skrzypczak (Wijewo),

VI turniej - Mateusz Stasik (Starkowo).

Łącznie w zawodach wystartowało 29 zawodników, którzy w każdym z turniejów zdobywali punkty do klasyfikacji indywidualnej. Organizator zawodów przewidział punktowanie maksymalnie 5-ciu turniejów. Zawody rozgrywane były pod patronatem Starosty Wolsztyńskiego - Janusza Frąckowiaka. Zawodnicy reprezentowali kluby, miejscowości nie tylko z powiatu wolsztyńskiego (Wrocław, Sława, Świebodzin, Nowy Tomyśl, Leszno, Wijewo, Kargowa, Wschowa). Przy okazji tych zawodów dostąpiły rywalizacji sportowej, młode adeptki Tenisa Stołowego - dziewczęta reprezentujące klub Agro-Kluczewo. Najstarszym uczestnikiem turnieju był Jan Nowak z Radomierza - weteran tenisowych stołów w Polsce.

W każdym turnieju dla wszystkich uczestników, przygotowano kawę, herbatę.  Na zakończenie zawodów,  uhonorowano uczestników nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez przedsiębiorców z powiatu wolsztyńskiego.

Pierwsza trójka GRAND PRIX:

I miejsce - TOMASZ SKRZYPCZAK -  235 pkt

II miejsce - Mateusz Stasik - 219 pkt

III miejsce - Piotr Jakubowski 210 pkt

Poniżej w załączeniu kompleksowa klasyfikacja GRAND PRIX (w pliku pdf).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy za udział, wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne imprezy!!!! Do zobaczenia!!!!GALERIA: Podsumowanie Grand Prix

pliki do pobrania:
Copyright © MIEJSKA SALA SPORTOWA ŚWITEZIANKA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 liczba odwiedzin: 958930      online: 1