czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
OFERTA
Produkt sportowo-turystyczny
2015-04-30

Produkt Sportowo-Turystyczny

„Zgrupowanie Sportowe”

          

 Miejska Sala Sportowa „Świtezianka” – jest jednostką budżetową Starostwa Powiatowego w Wolsztynie. MSS oferuje w ramach swojej działalności produkt sportowo-turystyczny pod nazwą „Zgrupowanie Sportowe”.

 

 Cyt: „Produkt, a zatem również produkt sportu z marketingowego punktu widzenia stanowi zestaw korzyści, którego konsumpcja daje satysfakcję nabywcy”

 

Opis produktu:

 

Zgrupowanie sportowe – to szeroko rozumiana usługa w zakresie (obozu sportowego, konsultacji sportowych, ćwiczeń rekreacyjno-ruchowych, kierowana do grup mogących realizować swoje sportowo-turystyczne zamierzenia i cele w Wolsztynie i najbliższej okolicy. Głównym miejscem realizacji konsultacji sportowych jest Miejska Sala Sportowa „Świtezianka” w Wolsztynie.

Partnerzy, którzy zostali poproszeni do współpracy z MSS w ramach produktu to:

MOSiR Wolsztyn, Hotel Kaukaska Wolsztyn, Motel MONTANA Karpicko, WKŻ Wolsztyn, ZRYW Wolsztyn, LO Wolsztyn, ZSZ Wolsztyn, VICTORIA Autocentrum, KPR Wolsztyniak, GROM Wolsztyn, WZPR Poznań

 

Miejska Sala Sportowa „Świtezianka” – opis możliwości realizacyjnych przez grupę:

 

Dobre warunki na przeprowadzenie treningów, meczy sparingowych, meczy ligowych, ćwiczeń sportowych powodują, że grupa trenujących może zrealizować swoje zadanie w 100% jego założenia. Udostępnienie obiektu na wyłączność powoduje, że ćwicząca grupa ma komfortowe warunki, zarówno do zajęć technicznych jak i taktycznych. Wykładzina PULASTIC preferowana jest do gier zespołowych takich jak: piłka ręczna, piłka siatkowa, piłka nożna halowa.

Wygodne szatnie wraz z węzłem sanitarnym będące do dyspozycji użytkowników, dają poczucie wytchnienia, powodują, że przygotowanie do treningu jest właściwe.

Sala konferencyjna klimatyzowana, którą dysponuje „Świtezianka”, mogąca pomieścić 45 osób – udostępniania jest na odprawy techniczne, na konferencje pomeczowe, analizy treningowe, spotkania z trenerami, opiekunami drużyn. Grupy ćwiczące na arenie głównej otrzymują do swojej dyspozycji pomieszczenie małej siłowni w ramach przygotowań do podstawowych zajęć na arenie głównej.

Bardzo ważnym elementem przed obiektem jest parking na 80 miejsc (bezpłatny), będący przynależną częścią do MSS.

Istotną sprawą w funkcjonowaniu Sali są jej pracownicy, którzy z racji swojego doświadczenia i profesjonalizmu służą pomocą przy realizacji zadań, jakich podejmuje się grupa ćwiczących.

Nawierzchnia w arenie głównej wykonana jest z poliuretanu sportowego PULASTIC 2000, jest to bezspoinowa podłoga, cechująca się elastycznością, posiadająca doskonały współczynnik tarcia, odbicia światła oraz odporność na ścieranie do celów sportowych.

Co preferujemy w czym się specjalizujemy:

- piłka nożna halowa (bramki o wymiarach 2x3m i 2x5m),

- piłka siatkowa (boisko centralne oraz dwa boczne boiska),

- piłka koszykowa (boisko główne z koszami najazdowymi SCHELDE oraz dwa boczne boiska treningowe),

- piłka ręczna (arena główna przystosowana do rozgrywania meczy międzypaństwowych),

- badminton (z czterema boiskami zarówno do gier singlowych jak i deblowych),

- tenis ziemny (boisko centralne),

- tenis stołowy (8 stołów wraz z kompletem band TIBHAR).

 Atuty sali:

- podział areny głównej na trzy boiska treningowe (kotary dzielące w kolorze zieleni, sterowane pilotem, przesuwne do ścian bocznych),

- trybuny z plastikowymi siedzeniami dla 420 miejsc (sześć sektorów, z bardzo dobrą widocznością areny głównej i zegara elektronicznego, dużej swobodzie wejścia i zejścia z trybun),

- klimatyzowana sala konferencyjna na I piętrze (45 miejsc ),

 - pomieszczenie siłowni (atlas 6-cio stanowiskowy, drabinki gimnastyczne, materace, przybory do ćwiczeń siłowych),

- sauna na 8 osób dorosłych,

- 6 niezależnych szatni z węzłami sanitarnymi,

- pomieszczenie pomocy medycznej wraz z wyposażeniem,

- hall główny (o przestrzennej architekturze wnętrza, z 4 boksami, szatniami, z ogólnodostępnymi pomieszczeniami WC),

- sprzęt sportowy dobrej jakości, renomowanych firm sportowych do prowadzenia imprez o zasięgu międzynarodowym,

- parking z kostki brukowej przygotowany dla 80 pojazdów osobowych,

- naświetlenie sali (sztuczne o bardzo dobrej widoczności wnętrza),

- boksy na 20 rowerów.

 

Wybrana baza, wspierający MSS – krótka charakterystyka:

 
Basen kryty – usytuowany w odległości 3 km od Miejskiej Sali Sportowej Świtezianka.

Basen 25 metrowy wraz z niecką rekreacyjną, saunami, zjeżdżalnią , parkingiem. Oferuje wejścia na pływalnię zarówno dla grup jak i osób indywidualnych.

 
Stadion - wielofunkcyjny obiekt w odległości 1 km od Sali Świtezianka.

W skład kompleksu wchodzą: pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, boisko do piłki nożnej (treningowe), bieżnia okólna 400 metrowa, czterotorowa z podłożem tartanowym, prosta 110m – 6 torów, rzutnie dysku, kuli, młota, hotel sportowy.

 Liceum Ogólnokształcące – obiekt usytuowany jest w bezpośredniej bliskości sali, posiada stołówkę szkolną, internat, boisko Orlik, wielofunkcyjną aulę. Nauczyciele WF zatrudnieni w wolsztyńskim ogólniaku służą pomocą przy organizacji wielu imprez o sportowym charakterze.
 Wolsztyński Klub Żeglarski – oddalony 2 km od sali. Dysponuje sprzętem pływającym, prowadzi spotkania integracyjne, w ramach których oferuje pływanie „dużą łajbą”
 ZRYW Wolsztyn – klub nastawiony na szkolenie pływania kajakami. Usytuowany w centrum miasta, nad jeziorem wolsztyńskim. Oferuje rekreacyjne pływanie kajakami „pod okiem wytrawnych instruktorów”.
 Skansen Budownictwa Ludowego Zachodniej Wielkopolski – atrakcja z zakresu organizacji spotkań integracyjnych w otoczeniu dawnych zabudowań. Skansen oddalony jest w odległości 1km od MSS Świtezianka
 Kaukaska – Hotel*** w najbliższym otoczeniu MSS w odległości 170 metrów. Oferuje doskonałą bazę noclegową w pokojach 2-3 osobowych, smaczne wyżywienie dostosowane do grup sportowych, posiada dwie sale audiowizualne do dyspozycji gości, organizuje spotkania integracyjne z pływaniem kajakami po najbliższych akwenach, strzelanie z broni na profesjonalnej strzelnicy. Właściciele hotelu gościli już wiele reprezentacji krajowych w grach zespołowych np.: Egipt – piłka ręczna, Australia - Unihokej.
 Motel MOTANA** – znajduje się w odległości 4 km od Świtezianki w miejscowości Karpicko. Baza noclegowa Właścicieli Montany przygotowana jest na przyjmowanie grup w dwóch wariantach oferując: całorocznie MOTEL** oraz sezonowe domki. Całość w bliskości jeziora wolsztyńskiego w otoczeniu lasu. Dobra kuchnia , warunki noclegowe cechują ten ośrodek.
 Przewożnicy – Miejska Sala Sportowa współpracuje z dwiema firmami z terenu Wolsztyna oferującymi niezawodny transport w wybrane miejsce przez zlecających zadanie. Firmy: Pana Dariusza Piskorza i Pana Radosława Pietrusińskiego dostosowały swój sprzęt jeżdżący dla klienta indywidualnego oraz grup sportowych. Właścicieli firm i ich pracowników cechuje duża wiedza z zakresu znajomości tras, baz noclegowych, wyżywieniowych oraz atrakcji związanych ze zwiedzaniem.  
 Zespół Szkół Zawodowych Wolsztyn – w odległości 2 km od Sali Świtezianka w centrum miasta. Oferuje miejsca noclegowe dla grupy 30 osób, posiada salę sportową, boisko wielofunkcyjne Orlik. Nauczyciele wychowania fizycznego ZSZ w pełni współpracują z wieloma organizacjami sportowymi w Wolsztynie wspierając je swoja fachowością i zaangażowaniem.
 VICTORIA – autoryzowany europejski warsztat samochodowy o kompleksowej działalności. Oferuje dla przybywających „przewożników” do Wolsztyna usługi z zakresu: przeglądów, napraw, wymiany części, konserwacji. Warsztat Tomasza Dominiaka specjalizuje się w światowych markach samochodów: Audi, BMW, VW. Toyota, Mercedes.
 Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej w Poznaniu – organizacja sportowaskupiającakluby z Wielkopolski realizujące swoje zadania z zakresu piłki ręcznej, tworząca rozgrywki sportowe w ramach województwa wielkopolskiego. Miejska Sala Sportowa „Świtezianka” od czasu uruchomienia swojej działalności współpracuje z WZPR otrzymując organizację wielu imprez młodzieżowych oraz pomoc merytoryczną.
 
 

Zakres zgrupowania sportowego obejmuje 4 warianty realizacji i zamierzeń 20 osobowej grupy przebywającej na terenie Wolsztyna i powiatu wolsztyńskiego przez okres 10 dni.

 

Oferta jest całoroczna.

 

 a/ Wariant 1 - prosta forma zgrupowania ( treningi w MSS – 2 x 1,5 godziny , całodzienne wyżywienie – 3 posiłki, nocleg w internacie)
 b/ Wariant 2 – prosta forma plus ( treningi w MSS – 2 x 1,5 godziny, całodzienne wyżywienie – 3 posiłki, nocleg w hotelu* sportowym, basen kryty-1,5h, sala konferencyjna),
 c/ Wariant 3 – forma złożona z kompleksową obsługą (treningi w MSS – 2 x 1,5 godziny, całodzienne wyżywienie – 3 posiłki, nocleg w hotelu **, basen kryty-1,5h, sala konferencyjna,
 d/ Wariant 4 – forma złożona z kompleksową obsługą plus ( treningi w MSS – 2 x 1,5 godziny, całodzienne wyżywienie – 3 posiłki, nocleg w hotelu***, basen kryty-1,5h, sala konferencyjna, pralnia, parking strzeżony). Ponadto: łodzie, kajaki z własnej przystani, strzelnica sportowa, spotkania integracyjne.
     

Do powyższych wariantów oferujemy za dodatkową odpłatnością :

 

- organizację i przeprowadzenie meczu sparingowego,

- wycieczki rekreacyjne ,

- transport busem w obrębie zakresu działania grupy,

- organizację spotkań integracyjnych,

- korzystanie z boisk zewnętrznych,

- rekreacyjne pływanie po jeziorach wolsztyńskich (kajaki, łódż),

- pranie odzieży sportowej,

- inne, które mogą stanowić trudność,

 Wycena Wariantów (osobodzień)
wariant
odpłatność
 
Wariant 1
 
75,00 os/dz
 
Wariant 2
 
100,00 os/dz
 
Wariant 3
 
125,00 os/dz
 
Wariant 4
160,00 os/dz
 

Ważniejsze imprezy w MSS na przestrzeni 11 letniej działalności:

 

Stałe cykliczne imprezy:
- Spotkanie Noworoczne Starosty Wolsztyńskiego,
- Mecze I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn,

- Mecze Wielkopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Juniorów Starszych,

- Wolsztyńska Amatorska Piłka Nożna Halowa,
- Spektakle Taneczne Szkoły HAJDASZ z Poznania,
- Wielkopolski Festiwal Tańca,
- Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej „5”,

- Otwarty Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości,

- spotkania kabaretowe,
 

Wybrane imprezy w 11 – leciu:

- konsultacje sportowo-treningowe Młodzieżowej Reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej wraz z organizacją dwóch międzypaństwowych meczy Polska-Egipt,

-Międzypowiatowa Liga Oldbojów w Piłce Nożnej,
- X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych,
- Grand Prix Powiatu Wolsztyńskiego w Tenisie Stołowym,
- Wielkopolska Zimowa Spartakiada mieszkańców Wielkopolski,

- Finał Wielkopolski w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców szkól podstawowych,

- Finał Ogólnopolski w Piłce Ręcznej Juniorów,
- Mistrzostwa Świata w Unihokeju Kobiet U-19,
- Eliminacje do Mistrzostw Polski w Futsalu,

- treningi Reprezentacji Młodzieżowej Anglii w Piłce Ręcznej,

- Turniej w Halowej Piłce Nożnej dzieci szkól podstawowych „MINI EURO 2012”,

- organizacja zajęć sportowych dla dzieci – Akademia Piłkarska Piotra Reissa.

Wybrane imprezy artystyczne :
- Kabaret Ani Mru Mru,
- Kabaret pod Wyrwigroszem,
- Kabaret Moralnego Niepokoju,
- Kabaret Neo-Nówka,
- Marcin Daniec,
- Jerzy Kryszak,
- Jacek Wójcicki,
- Zespół „Łzy”,
- Zespół „Vertigo” z Mediolanu,
- Zespół „Grandi Band”,
- Majka Jeżowska,
 

Na zgrupowaniu-konsultacjach przebywali:

- MLKS Zawisza Sulechów – piłka siatkowa,
- AZS AWF Gdańsk – piłka ręczna,
- MUKS Mikołów – futsal,
- Olimpia Poznań – piłka nożna,
- Kadra Polski Piłkarzy Ręcznych,
- Reprezentacja Australii – unihokej,
- drużyna Lubben – piłka ręczna,
- Reprezentacja Szwajcarii – unihokej.
 

Odwiedzili nas:

a)      kategoria zawodnicy: Karol Bielecki, Bartosz Jaszka, Bartosz Jurecki, Michał Jurkiewicz, Krzysztof Lijewski, Marcin Lijewski, Patryk Kuchczyński, Damian Łukasik, Piotr Reiss, Mirosław Okoński,
b)      kategoria trenerzy, sędziowie, działacze: Wojciech Nowiński, Marek Werle, Jan Prześlakiewicz, Jerzy Klempel, Damian Wleklak, Daniel Iwaszkiewicz, Ryszard Tarasiewicz, Adam Nawałka, Andrzej Kraśnicki.
 
 
 

 opracował: Bogusław Solnicki Kierownik MSS "Świtezianka"

 

 

 
 

                                                                                                   

 

                                                                                

 

 

 

<- powrót
Copyright © MIEJSKA SALA SPORTOWA ŚWITEZIANKA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 liczba odwiedzin: 1105257      online: 1